November 2010

actualizing Affs's list

30. november 2010 at 18:20 | Bee♥ |  Blog
Elite:


Favourite sites:

Gosh, I love you all <3

29. november 2010 at 17:55 | Bee♥
Hello !

Děláte mi velkou radost bobci mojí:) Krásná návštěvnost mi na e-mail přišla :) Moc vám děkuju <333 Nejhorší je na tom Úterý ale to je od založení jedinej den, kterej jsem nic nepřidala (so sorry). Teď se snažím každý den přidat:)) Yes, yes ^^ A dneska navíc ještě na dnešek napadalo spoustu mého nejmilejšího sněhu<33 na který se fakt těším aspoň měsíc. ˇGosh, you can't give me snow early?ˇ Tak povídejte, jakpak se těšíte na Vánoce? Už máte dárky? Jak vám jde balení? Už někdo víte co dostanete k Vánocům? Pochlubte se mi. :)) 

Navstevnost za minuly tyden (22.11. 2010 - 28.11. 2010) je:
Pondeli: 18
Utery:  3
Streda:  17
Ctvrtek: 11
Patek:  19
Sobota:  21
Nedele:  72 <33

Celkem:  161
xoxo, Bee♥


questions ? ;D

28. november 2010 at 10:08 | Bee♥ |  About me
Jméno: Barča
Datum narození: 3.4.1997
Znamení: Beran =P
Město: Haha, neprozradím:P jen u Prahy;)
Barva vlasů: já nevim :D taková blonďato zrzavo hnědá :D
Barva očí: zeleno šedivo modro (žlutá - prej) :DD
Zvířata která vlastním: morče Ferda <3 pejsek Kenny <3 ^^
Bydlím: rodinný dům
Sourozenci: 3 bráchové ;D (Honza, Eda, Michal) ségra (Valina) ale všichni nevlastní ;D
Oblíbené činnosti: kamarádi, rodina, tanec, zábava, hudba, počítač, blogování^^

meet me on blog > Be my Affilate ! :)

27. november 2010 at 10:51 | Bee♥ |  Blog
Yes ! Ou yes ! ..
Takže náběr Affs . Kdo chce být mým →Aff← napíše do komentů :

1 - name or nickname (přezdívka)
2 - your blog
3 - why you would be aff with me (proč právě se mnou)

Birth or not O_o

26. november 2010 at 20:24 | Bee♥
hello bejbínci moji;D

jak se máte? co škola? už znáte tu stránku? Birth or Not? Založili jí nějací rodiče, matka v asi 18.týdnu těhotenství a hlasuje se zda se dítě má narodit či ne. Matka prý už dvakrát byla na potratu a netuší jestli vlastně dítě chtějí nebo ne. Já osobně jsem hlasovala pro Give Birth (aby se dítě narodilo), protože je možné, že si to rodiče někdy jindy třeba rozmyslí a budou si jisti, že  chtějí mít dítě a nebude zde ta možnost. Protože pravděpodobnost, že žena bude neplodná je 95 ku 5. Ale zase myslím, že to asi není moc správná matka, když se na toto musí ptát, asi dítě nechce. Většina hlasovala pro Have an Abortion (jít na potrat). Stránku naleznete zde . Je jen na vás co zvolíte. Co si o tom myslíte? Pište komentáře..

No strees.. Yeah ! ;D

25. november 2010 at 21:59 | Bee♥
Yes, yes, yes ... 

Jak říká název článku, já sem teď asi nějaká jiná, já se teď vůbec nestresuju skoro (kromě mých známek :((((() a pořád se usmívám:)))) ..nojo dospívám;DD sakriš já se tak těším na vánoce už to na mě úplně leze ta vánoční atmosféra, už se těším až pojedeme  jako každoročně do Prahy na zlatou neděli. ou jééé to je život^^ chtěla bych někdy strávit Vánoce v New Yorku, to musí bejt úžasný ! :)) A bydlet tam hmmm <333 ily New York<3 hmhmhm.. jinak teď sem dokoukala 2.díl 2.série GG:D a Dan se Serenou sou zase spolu, umm úplně jim to slušíí:)) a nemůžu z toho jak si ta Blair namlouvá že miluje toho lorda:DD a Chuck jak žárlí;DD nejlepší pstě GG<3 a teď musím jít, protože nemám hotový úkoly, sakra já se stydím... good night my lovers;*
xoxo, Bee♥

You know you love me ^^

24. november 2010 at 11:00 | Bee♥
Ahoj,

jak se daří? Já vím, že jsem říkala, že se asi chvilku neozvu, ale BUDU se snažit:)) Teď jsem právě ve škole a máááme děják:DD Koukám na GG úúúúúúplně od začátku, a včera jsem dokoukala 1.sérii a Chuck s Blair jsou spolu:)) ááá že jim to sluší, eště 20 minut do konce:D zatím páá;*
xoxo, Bee♥

I'm busy, busy, busy! >.<

23. november 2010 at 17:00 | Bee♥
But I still come back. Don't worry! :) But my time is bad right now, so do you get it? Hope, you get, please. I will be back then you say 'Bye' :))) So I love you <33 and if you miss me, watch this (↓) and you have in your mind, it's not me, but I'm just like her, friends say:) I love her<33 :D She's awesome ! :)) So bye .. Love you, write to me please:)
Video is HERE because I can't add the video on my page:((

outfit from computer (?) ^^

21. november 2010 at 15:18 | Bee♥ |  Fashion
Ahoj,

dostala jsem takový nápad, že zkusím nakreslit jeden outfit, který mě právě vklouzl do mého myšlenkového běhu a ne a ne vyběhnout. :D Tak jsem se pokusila, ale prostě nemám vůbec talent na kreslení .. zkusila jsem to v pc. Trvalo mi to 1,5 h, docela težký no.. ale myslím, že výsledek stojí za shlédnutí, ikdyž se to příliš extra nepovedlo. Ta bunda tam vypadá velmi divně. Modelka je skoro celá umělá:D Comments please !


Fashion blogspots

20. november 2010 at 13:58 | Bee♥ |  Fashion
Hrozně mě baví číst Fashion blogspoty ! Mám i pár mých oblíbených:)) Fashion blogy ještě nžádný nemám zatím jsem moc nenarazila, každopádně tady máte nějaké odkazy mých Favourite <33 Najdete tam různé outfity slečen autorek, módní tipy, někdy fotky ze showroomů (převážně) H&M a různě všechno kolem módy.. Některé z nich mají i svůj obchůdek s oblečením :))


+(někteří možná znají, ale pro ostatní - zde dávají různí lidé fotky svých outiftů:)) LOOKBOOK

..my heart belongs to Paris ★

19. november 2010 at 19:34 | Bee♥ |  Blog
Absolutně, totálně, úplně 1.lay tohoto blogu:)) Já jsem celkem spokojená. Netrval mi moc dlouho, je jednodušší, ale podle mě je pěknej. Jak se líbí vám? :P
xoxo, Bee♥


Relaxing ^^

18. november 2010 at 20:37 | Bee♥
Ahojtéé <33
Tak jak na vás dopadaj vánoční svátky? Na mě teda ode dneška nějak šíleně začaly. Myslela jsem si, že pro kámošky mám dost dárků, no pak jsem zjistila, že ne >.< takže opět vánčoní stres:D vánoční nakupování dárků mi vážně nevadí akorát ty penízky mi docela chyběj. Jinak právě dneska mi domu 'přicupitala' postel takže bezvadný^^ Pár fotek na ní jak jsem řádila dole :D Je na ní vidět i moje stresující nová barva pokoje, ale já už se s ní nějak vyrovnám :D Zítra málo učení takže  >> R.e.L.a.X
xoxo, Bee♥

♡ I'm Fashionmaniac !!

17. november 2010 at 16:53 | Bee♥
anebo WELCOME...

ikdyž, můžeme někoho nazývat tím čím není? ne že bych na módě ulítlá nebyla, ale všude po blogu se nyní rozšiřují negativní články o lidech, kteří mají *Fashion Blogy* a přitom módě vůbec nerozumí. Já vlastně se nějak vážně extra v módě nepohybuju, ale myslím, že plán blogu o módě by možná mohl vyjít ^.^ Úvodní texty mi vážně nejdou, tak mě prosím omluvte O_o ale pokusim se to nějak definovat.. Ráda bloguju a po posledních dnech prosurfovaných jen blogy mám hroznou touhu mít taky blog :)) Předtim jsem jich měla aspoň 30 dohromady... Ale já někdy vážně nevěděla o čem psát.. -.- Pokusim se to změnit =P já jsem: šílenej blázen, pro každou srandu, miluju tanec, hudbu, rodinu a své kamarády, GG, Himym a dalšíí .. ještě budete mít čas mě poznat :P "Lalalalala...," jdu se vrhnout na lay. Dneska tu už asi nic nepřibude (možná kromě laye), protože si musím udělat úkoly a možná trochu uklidit - normálně mám uklizeno:)) ale právě měníme můj pokoj tak dávám věci do pořádku a už jen čekám až mi 'přijede' postel a skříň a nějaké stolečky..:)) 

xoxo, Bee♥