June 2012

summer wonders

11. june 2012 at 14:52 | Bee♥ |  Blog
ahojky, takže po mým návratu jste mohli očekávat i nový lay, no.. :) snad se vám líbí.. :)) fotka v záhlaví je mnou vlastnoručně focena, a jsem na ní fakt hrdá:DD ale je ještě z minulýho roku :) takže nazvala jsem ho summer wonders, protože se už děsně těším na prázdniny, na léto, na ty zázraky, co se budou dít.. :)) jak se vám líbí?:)
vaše Bee*

back again..?

10. june 2012 at 4:58 | Bee♥ |  About me
čáu,

takže.. je 4:41 ráno.. a já nemůžu usnout.. celou dobu jsem na notebooku a nic nedělám.. :/ a napadlo mě, mrknout se sem.. bože! jak jsem mohla slíbit, že příjdu a už se nevrátit? :/ tak mě to mrzí! snad to ještě vynahradím.. takže teď jsem možná zpátky.. :) nebudu psát moc často no.. :) řeknu ve zkratce co je novýho.. ;)
v lednu jsem měla kluka, ani ne po dvou tejdnech se se mnou rozešel přes fb.. blbeček :)
pak od půlky únoru se mi líbil jeden kluk, ještě asi do dubna, jenže jsem pak zjistila, že to nemá cenu.. :) od tý doby se mi líbí jenom jeden kluk.. a moc! :)) vypadá to nadějně, ale nechci nic zakřiknout! ;) mám ho moc ráda ;))
takže to by byl můj "milostný" život za těch pár měsíců..
teď jak se změnili moje plány, moje cíle.. a já.. takže konečně jsem pochopila, co je pro mě dobré a co ne, jak se chovat k lidem, aby si vás vážili. za těchto pár měsíců jsem si prostě uvědomila obrovskou spoustu věcí.. jak se lidé chovají k vám, jak se chováte vy k nim, jak fungují vztahy v rodině, v přátelství, v partnerství.. jak poznám, kdy mi někdo lže, kdy se mu líbím, kdy je nervózní a další spoustu věcí.. vím, tohle už jsem tak trochu nezapadá.. ale vedlo mě to k zamyšlení nad otázkami do budoucnosti a k odpovědi, která mě dovedla ke svému cíli: kdo jsem? a co být chci? co budu až vyrostu? co budu dělat? má život smysl? .. jsem prostě ještě malá naivní holka, co pořád věří a splní se jí něco jen ve chvíli, kdy doufat přestane, možná trochu namyšlená, hlučná, přátelská .. no prostě holka, co se snaží si za každou cestu vydobýt svůj sen a své cíly, možná někdy moc ctižádostivá. teď jsem zase úplně mimo to, co jsem chtěla říct :DD prostě ráda zkoumám lidi, zkoumám psychiku, uvažování, jak lidi dokážou využívat, skrývat své pocity, vyhnout se pravdě... chci být psychoterapeutka, až si udělám maturitu, začnu studovat pedagogicko-psychologickou fakultu a pak se chci přestěhovat do ciziny. mám velké sny, ale obětuji pro ně hodně.
bože! díky tobě, pokud jsi to dočetl/a až sem ;) potřebovala jsem se trochu vypsat :) musíte mě zase pěkně přivítat a už mě nenechat odejít :)
again and again -> Bee <3