10denní projekt - 1.den

10. march 2013 at 18:54 | Bee♥ |  About me
hrozně mě zaujal ten 10denní projekt co teď probíhá na spoustě blogách) a tak sem se rozhodla že s tím začnu taky) takže deset dní budu psát články, obsahující věci co se týkají mě nebo mých myšlenek atp) a to v tomhle pořadí:
Den první -Deset věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
Den druhý- Devět faktů o mně.
Den třetí - Osm způsobů, jak si získat mé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlím.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeju, abych je bývala nikdy neudělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro mě hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co mě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které mě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.


Takže pro dnešek je to : Deset věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem
1. Chtěla bych vědět, jestli to cejtíš stejně, pořád tě mám až moc ráda. A chci aby to mezi náma bylo v pohodě, chybí mi to všechno co jsme si psali, co sme spolu zažili. Všechno.. Nevím jestli bych tě ještě chtěla, ale vím že mi chybíš, ikdyž ty to víš teď už taky, ale nic si mi na to neřekl, ale já bych si s tebou chtěla aspoň promluvit, upřímně, jenže to od tebe není možný čekat. Nenávidím tě a miluju zároveň.
2. Chybíš mi jako kamarádka, hrozně ses za celej rok a něco změnila, štve mě to, ale už ani nemám chuť se s tebou kvůli tomu bavit. Máme mezi sebou hrozně divnej vztah, ale vlastně si jedna z mála lidí, kterejm doopravdy věřím.
3. Víš začínáš se mi trochu líbit, ale mám v tom zmatek a hrozně mi to vadí, chci zůstat jenom kamarádka, ikdyž jsem si jistá, že kdybych tě chtěla neměl bys nic proti. Mám strach z toho, že jsi až moc hodnej. Jsem úplně zmatená..
4. Už se nebavíme tolik jako předtím, moc mi toho neřikáš, vadí mi že jsi až moc upřímná, ale vím že to se mnou myslíš dobře. Jsi moje nejlepší kamarádka, věřím ti.
5. Jsi hrozně hnusnej, a hrozně si ho změnil, můžeš za to všechno ty... Bože jak mi vadíš, ale zároveň bych si docela přála tě poznat. A když si mi od něj psal, věděla jsem to, ale stejně jsem pořád doufala, že to píše on. Jsem naivka...
6. Jsem hrozně ráda za to, že tě mám. Protože se fakt často nestává, aby kluk s kterým se holka rozejde se potom stal její nejlepší kamarád, a jsem hrozně ráda za to že to tak je. Hlavně že ani necejtím žádný "postranní úmysly" nebo tak něco, jsem ráda, že ti můžu všechno říct. Ale jsem i ráda za to, co jsme spolu prožili, když sme spolu chodili, ale vím že tě nechci zpátky.
7. Tenhle víkend si mě hrozně s*ala:D vlastně sem si tak uvědomila, že me štveš pořád.. Ale jsi jedna z mejch nejlepších kamarádek a nechci tě ztratit, vlastně ať se děje co se děje, tak držíme spolu, takže se tě stejně nezbavím:D ale sem za to ráda.
8. Chybíš mi HROZNĚ MOC!!!! Nevíš jak moc si přeju, aby si se vrátil.. Od tý doby už se mi ani nechce jezdit k babičce, nevíš jak se všechno od tý doby změnilo. Chtěla bych tě na chvíli vidět, obejmout tě a povídat si, ale už nikdy nebudu moct... Chybíš mi....
9. Stejská se mi po tobě jako po nejlepším kamarádovi, máme spolu teď divnej vztah a tobě je to asi jedno, já to taky tolik neřeším, ale ráda bych, aby bylo zase všechno tak jako předtím.
10. Vím hodně věcí o tom co mezi tebou a jim bylo, ale chci abys mi řekla jak to je, všechno úplně popravdě. A jsi hrozně hezká ale nesnáším tě hrozně moc takže si hnusná, pořád tě pozoruju a závidim ti a nechápu jak takovej idiot může dostat tolik hezkejch holek (ikdyž s nima asi ani nic neměl), jo štveš mě a chci ho zpátky a vadí mi tvůj falešnej úsměv, když mě zdravíš. BLBKO.
Fuj tak sem se vypsala:D ale pomohlo to vlastně asi docela))
 


Comments

1 Lůca Lůca | Web | 11. march 2013 at 14:47 | React

Zajmavý projekt..ještě jsem o něm neslyšela :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.