May 2013

hey hi hello

21. may 2013 at 18:02 | Bee♥
ahoj, předem se omlouvám že moc nepíšu, nějak nemám co a teď ani moc nebyl čas, celý víkend jsem se učila na zkoušky z celýho ročníku, tak dneska první dvě za mnou, čeština a ájina, tak sem zjistila že jsem úplně blbá, že sem věděla tolik věcí z tý češtiny,ale asi sem si to pořádně nepřečetla nebo nevim :D prostě sem to tam nenapsala, ájina docela cajk) tak dneska nějak lenošim,relaxuju,asi půjdu počítat ještě matiku nebo možná prostě zůstanu u koukání na pretty little liars:D)) mám se nějak fajn, začala sem si psát s kamarádem pana A. :D možná je to ta nehorší věc co mě mohla potkat, protože spolu bydlej:D a má holku:D ale je fajn a rozumíme si, já na tom neutrpím,no uvidíme jak to pujde dál:D) už se těším na prázdniny,až budu mít brigádu a vydělám si na všechny ty věci co tak potřebuju !!!! :D) asi to sem vypíšu v příštím článku))
jinak zejtra zase studijní volno:3 ve čtvrtek matika, zsv tak to už je pecička, no a v pátek už megachill))))) užívat si jen po kilech)))
no jinak asi ..takhle.. nebo ..taakhle.. dopadá moje učení na ročníkovky:D:D ne fakt ani na sebe nejsem moc hrdá, že sem se to tolik šrotila, protože to stejně dopadne debilně, jelikož naše milá paní učitelka nehledá to co máme dobře, nýbrž to co máme špatně, pro ty co nechápou rozdíl... buďte rádi,aspoň nevíte jaký to je)))))
tak já se zas loučím:D a jedu tuhle mega pecku))))

my fashion wishlist

12. may 2013 at 16:35 | Bee♥ |  Fashion
Tak po pár dnech jsem zase zpět :D s mým fashion wishlistem)))

barvení vlasů)))

5. may 2013 at 19:02 | Bee♥ |  Photos
ahoj, tak jsem zase tu.. docela mě to ubijí... každý den příjdu kouknu se na svůj blog, kouknu se kolík mám nových komentářů a zavřu to :D ne, prostě nějak na to nemám náladu, ale přitom mě to hrozně štve, že sem tolik nechodím. jinak tady jsou fotky z toho jak jsem si nabarvila vlasy, našla jsem nějaké předtím co jsem fotila, tak jsem se snažila, aby to bylo co nejlíp poznat) jinak ono to není o tolik tmavší, já měla docela blonďátý vlasy, tak jsem to sundala dřív, aby to nebylo moc tmavý, protože jsem myslela, že bude. ale vlastně to skoro neni vidět. nějak si toho nikdo ani nevšiml :DD ale nevadí. barvila jsem to "jen" šamponem... tak se netěším až to bude vymytý, ale stejně)) jsem hodně spokojená. fotky : kvalita webky, fakt nemám foťák (snad zatím) a neumím se usmívat, tak se radši tvářím jak idiot :D tak co se vám líbí víc? před nebo po? :D

po týdnu zde

1. may 2013 at 9:45 | Bee♥ |  Daily
ahoj :D pardon, že jsem se neozvala, už to píšu asi po třetí :D pořád škola=no time a moc se mi ani nechtělo, vsadím se, že to všichni znáte ty nálady, kdy prostě nechcete na blog, nebo vůbec něco dělat ;D)